czwartek, 25 czerwca 2015

Powitanie

Witam na moim blogu :)

Robótki ręczne towarzyszą mi od blisko ćwierć wieku. Wszystko zaczęło się od haftu krzyżykowego, którego nauczyła mnie moja Babcia jeszcze w okresie szkoły podstawowej. Przez lata wyhaftowałam wiele rzeczy, większość znalazła swoje miejsce u rodziny, przyjaciół i znajomych.
Później przyszła kolej na szydełko, ale jak do tej pory nie zrobiłam żadnej serwetki. Na szydełku powstało kilka sweterków. Ale marzą mi się szydełkowe firanki - wszystko jeszcze przede mną.
Teraz jest czas głównie na szycie. Inspiracją do zapoznania się z maszyną do szycia była moja córka Nela (zadedykowałam jej adres tego bloga). Po jej urodzeniu kupiłam maszynę i nauczyłam się szyć. Na pierwszy ogień poszły ... pieluchy. Tak, właśnie na pieluchach wielorazowych wprawiałam się w szyciu. 
Także teraz, kiedy pieluchy już dawno poszły w odstawkę, Nela jest dla mnie inspiracją. Tworzę dla niej rzeczy do zabawy, uszyłam strój karnawałowy. Cały czas się uczę, szukając inspiracji w Internecie.
Na tym blogu chcę dzielić się z Czytelnikami swoimi pracami. Pokażę Wam część moich wcześniejszych prac i będę się dzieliła kolejnymi rzeczami, które uszyję/wyhaftuję/wydziergam.

Zapraszam do czytania i komentowania.

4 komentarze:

 1. Witamy w blogowym świecie! ;)
  Niecierpliwie czekam na Twoje prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej piękna :) Nie mogę się doczekać pierwszych Twoich dzieł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekamy na prezentację prac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W weekend porobię zdjęcia i na pewno coś się pojawi :)

  OdpowiedzUsuń